דיפרנט חוות דעת

אספנו לכם חוות דעת של לקוחות דיפרנט שיספרו לכם על החוויה שלהם.
כלל הלקוחות אשר מופיעים בסרטונים מימשו את השירות במהלך שנת 2020.

כל אחד שיש לו נכסים להשכרה

חייב לעשות את זה

חוות הדעת של ישראל שור

ישראל הוא בעלים של מספר דירות להשכרה בחיפה ולקוח מרוצה שלנו. במילים שלו, הוא מעיד שאפשר לחלק את החיים העסקיים שלו ל-2 חלקים: לפני דיפרנט – ואחרי דיפרנט.

נגן וידאו

בעבר, ישראל עבר טלטלות רבות בתהליכי ההשכרה של הנכסים השונים, וחווה על בשרו את הצורך להשקיע זמן וכסף תוך הפסד שכ"ד – במטרה לאכלס את הדירה ולאתר את הדייר הראוי, שיעמוד בהתחייבויות שלו. ככל שעלתה כמות הדיירים במושכרים השונים, ישראל הבין שהוא צריך למצוא "מישהו" שיקח אחריות על כל התהליך – סוג של ביטוח. בשורה התחתונה? זה עבד! כל המתח והייסורים מול הדיירים נעלמו.

כיום, הוא נהנה משקט נפשי לאורך כל חוזה השכירות ויכול להתעסק בדברים אחרים. ולראייה: "אם הייתי צריך לתת ציון על עמידה בהבטחות ועל זמינות – הייתי נותן 99! רק כי תמיד יש מקום להשתפר". אנחנו, דרך אגב, מסכימים עם ישראל. כשאחד מהדיירים של ישראל רצה לעזוב והדייר החלופי שמצא לא עבר את בדיקת הדיירים שלנו, דיפרנט טיפלה במצב ביצירתיות ובגמישות, כך שגם הדייר נותר שבע רצון

נגן וידאו

הם נותנים את הביטחון שאני יכולה

להיות בראש שקט

חוות הדעת של נורית בן נח

נורית לקחה משכנתא וקנתה דירה ראשונה בישראל. גובה המשכנתא של נורית גבוה משכר הדירה שהיא מקבלת, מה שבאופן טבעי מציב בפניה סיכון פיננסי גבוה יותר ותלות אמיתית בהכנסה משכר הדירה.

נורית השכירה את הדירה לזוג צעיר, מבלי לבצע בדיקה מקדימה. מההתחלה, תחושות הבטן שלה בעבעו… התקשורת מול הדיירים לא הייתה טובה, ולכן, מתוך חוסר ביטחון בתהליך ההשכרה – פנתה לדיפרנט כדי להשכיר את הדירה בראש שקט. היא רצתה להבטיח את ההכנסה משכר הדירה, ולמצוא "בית" משלה אליו תוכל לפנות במהלך ההשכרה.

ואכן, הגיע חודש בו הדיירים הודיעו שלא ישלמו את שכר הדירה. במקביל, גם חשבון המים לא שולם. נורית פנתה לשירות הלקוחות שלנו, והופתעה לגלות שבמיוחד בתקופה המורכבת הזאת אנחנו כאן בשבילכם, להעניק פתרונות ולנהל כל סוג של משבר – תוך הגנה על שכר הדירה ושמירה על מערכת יחסים טובה בין המשכירים לבין השוכרים.

ברגע שיש לך את דיפרנט

אתה רגוע

חוות הדעת של אוהד בנימין

אוהד הוא בעלים של מספר דירות ובעל ניסיון עשיר בתחום ההשכרה. לפני שאוהד שמע על דיפרנט, הוא נתקל בלא מעט בעיות… דיירים שעזבו ללא התראה מוקדמת באמצע החוזה, צ'קים שחזרו, היעלמויות וניתוקים.

נגן וידאו

הוא אפילו נתבע על ידי דיירים בעבר, למרות שהוא כבעל הנכס עמד בכל ההתחייבויות שלו. המשמעות: השקעה של משאבים, בין אם מדובר בימי עבודה ובין אם מדובר בהוצאות משפטיות. אוהד הרגיש שהוא מאבד זמן וכסף.

אצלנו, אוהד קיבל פתרון מעולה לשקט נפשי: בדיקת רקע פיננסית לדיירים, הבטחת ההכנסה משכר הדירה וכיסוי ההתחייבויות של השוכרים, הן מבחינה כספית והן מבחינה משפטית.

ואכן, לפני מספר חודשים בודדים, אחד הדיירים של אוהד נתקל בקושי תזרימי ולא הצליח לשלם את שכר הדירה. נכנסנו לתמונה בדרכנו הייחודית, וניסינו למצוא פתרון שיטיב עם כל הצדדים. דיפרנט – פיצתה את אוהד מיד על שכר הדירה האבוד. במקביל, הענקנו פתרונות תשלום יצירתיים לדיירים שמצאו את עצמם בסיטואציה מורכבת, עקב משבר הקורונה.

נגן וידאו

זה משהו שחייבים לעשות

אם אתה משכיר דירה, אין פה שאלה בכלל

חוות הדעת של מרקוס גולדמן

מרקוס הוא לקוח מרוצה של דיפרנט, שרכש דירה ראשונה דרך המחיר למשתכן. למרקוס לא היה ניסיון קודם בהשכרת דירה, והוא איכלס את המושכר ללא בדיקות פיננסיות מקדימות אך עם ערבויות מקובלות כמו שיק פיקדון ושטר חוב.

במהלך ההשכרה, הדיירים לא שילמו את שכר הדירה. בנוסף, הם החליפו מספרי טלפון כמה וכמה פעמים, והוא לא הצליח להשיג אותם בשום דרך. כשנכנסנו לתמונה וניסינו להבין את הסיטואציה, גילינו שהחתימות בשטר החוב זויפו והבנו שכנראה מדובר במעשה נוכלות מתוכנן מראש.

בשלב הזה, ההתחייבויות הפיננסיות של מרקוס גרמו לו ללחצים אדירים. דיפרנט שילמה את שכר הדירה, ודאגה לנהל את המשבר המורכב מול השוכרים במטרה להגיע במהירות לפתרון: "אני יכול להעיד שהחברה הזאת עומדת במילה שלה".

אני ממליץ לכל אדם שמשכיר דירה בישראל לקחת

את השירות של דיפרנט

חוות הדעת של ניקו בליאן

אני ממליץ לכל אדם שמשכיר
דירה בישראל לקחת את

השירות של דיפרנט

חוות הדעת של ניקו בליאן

ניקו בליאן הוא בעלים של חברת השקעות וניהול נכסים, שמנהלת עשרות דירות בעבור משקיעים. ניקו מסביר שהחשש העיקרי של כל משקיע הוא אי תשלום, סרבנות ונזקים.

נגן וידאו

לפני שהצטרף לדיפרנט כלקוח, ניקו היה אחראי באופן ישיר על תהליך ההשכרה של לקוחותיו (למשל איתור דייר אמין או ניהול משברים ותקלות).

כמובן שמאז, כל העול הזה ירד לו מהלב. ניקו בוחר לעבוד מולנו כי שהוא בטוח יותר – הוא משכיר יותר. אנחנו בודקים פיננסית את הדיירים לפני חתימה על חוזה השכירות, מאשרים אותם ולוקחים אחריות על ההתחייבויות שלהם. המטרה שלנו היא לסייע ולעזור לתהליך ההשכרה להיות מוצלח, להתנהל מול הדיירים במקרה הצורך, לנהל ולפתור משברים וכשהדיירים לא משלמים – אנחנו משלמים. אין נזק לבעלי הדירה ואין נזק למתווכים. כולם מרוויחים.

נגן וידאו

חברת דיפרנט, לי,

הוכיחה את עצמה!

חוות הדעת של שלי קדוש

שלי קדוש היא לקוחה של דיפרנט ובעלת משרד התיווך "קלרה" בעיר אילת. בסרטון, שלי משתפת באתגרים הנדל"ניים הייחודיים שקיימים בעיר: בעלי הנכסים לרוב לא נמצאים בקרבת מקום, וגם השוכרים עצמם מתחלפים בתדירות גבוהה, בהתאם לאורח החיים באזור.

בעבר, זה יצר עבורה מתחים וחששות גדולים בעבודה השוטפת. הפחד שהדייר שאיתרה לא ישלם, יעזוב את הדירה בפתאומיות או יגרום לנזק – ליווה אותה ואילץ אותה לקחת אחריות נפשית וכלכלית על תהליך ההשכרה.

כיום, שלי ממליצה לכל בעלי הנכסים שהיא מנהלת, ואף מתעקשת – להשתמש בשירות של דיפרנט. אפשרנו לה להשאיר אצלנו את "הבעיות", וכעת זמנה מושקע באיתור נכסים להשקעה ובלקוחות חדשים.

כל בעל דירה אמור לקחת את השירות של דיפרנט,

פשוט כי זה עושה חיים קלים

חוות הדעת של דניאל קולמיקוב

כל בעל דירה אמור לקחת את השירות של דיפרנט, פשוט כי זה

עושה חיים קלים

חוות הדעת של דניאל קולמיקוב

הכירו את דניאל קולמיקוב – סוכן בחברת השקעות ולקוח של דיפרנט, שמספר על הביטחון הגדול שקיבל מאיתנו. לפני דיפרנט, לדניאל היו חששות רבים בתהליך אכלוס הדירות ובחירת הדיירים.

נגן וידאו

הוא פחד שהדייר שיבחר יעזוב את הדירה בפתאומיות, יסב לה נזק או יסרב לשלם. במקרה כזה, כסוכן, דניאל יאלץ למצוא דייר חלופי ללא שכר, ובמקביל האמון של בעל הדירה במסוגלות שלו לאתר דיירים ראויים – יירד. לפעמים, כדי למנוע מצב כזה, הוא בחר במודע שלא לאכלס דירה רק כדי למצוא את הדייר המושלם שישאר בדירה לטווח רחוק.

כיום, דניאל ממליץ על תהליך ההשכרה הבטוח של דיפרנט לכל בעל דירה ומעיד על כך שצורת העבודה שלו השתנה דרסטית. הוא לא צריך לבדוק שוכרים פוטנציאלים לפי תחושות בטן. צ'ק חזר? לא קרה שום דבר. דיפרנט תעביר את שכר הדירה במלואו ובמקביל תנהל את המשבר אל מול הדייר, במטרה להגיע לפיתרון פרטני אופטימלי. דייר מסרב להתפנות בתום החוזה? ננסה לחתור לפתרון פרטני. במקרה הצורך, נפנה את הדייר ונאתר דייר חליפי. עד אז – נשלם את שכר הדירה המופסד.

דיפרנט בתקשורת

תוכנית חסכון

שכר דירה בישראל:
היכן זינק ומה הממוצע?

מחקר שערכנו על תנודות בשכר דירה פורסם ב׳תכנית חיסכון׳ בערוץ 12 ומצביע על זינוק חד ומהיר של יותר מ-11 אחוזים במחירי השכירויות ברחבי הארץ.

נגן וידאו
תוכנית חסכון

מנכ״ל דיפרנט אלעד שריקי
ב׳תכנית חיסכון׳

מחירי השכירויות בכל חלקי הארץ מזנקים משמעותית, על פי מחקר שערכנו.מנכ״ל דיפרנט מסביר לכתב ׳תכנית חיסכון׳ את הסיבות לעליה החדה.

נגן וידאו

"משחקי הכיס" -
בהשתתפות מנכ"ל חב' דיפרנט

מאז שפרץ משבר הקורונה, החלום של לא מעט בעלי דירות הפך לסיוט מתמשך. אז איך מתמודדים עם דייר שפשוט מסרב לשלם – או לעזוב?
צפו בלקוחות שלנו משתפים.

נגן וידאו

המחקר של דיפרנט
על שכירויות למגורים

עופר פטרסבורג, עורך "נדל"ן היום", השתתף במגזין הנדל"ן של קשת והציג את הנתונים של דיפרנט על שוכרים שאינם משלמים כמו גם % עלייה וירידה של שכ"ד ברחבי הארץ.

נגן וידאו

איך נראה שוק השכירות בלונדון, פריז וברלין? סיבוב מסביב לעולם

בברלין השכירות היא לכל החיים, באוסטרליה יש בית משפט לענייני נכסים ובלונדון בודקים היטב את הדיירים – אז למה בישראל שוק השכירות פרוץ?

"הערים שבהן השוכרים
עשו בעיות ולא שילמו
שכר דירה בקורונה"

12% מתוך כ-5,000 בעלי נכסים שנבדקו על ידי חברת דיפרנט התמודדו ב-2020 עם שוכרים שלא העבירו שכר דירה, ובחלק מהמקרים אף סירבו לפנות את הנכס...

אין סימני קורונה: מחירי השכירות זינקו ב־12% ברבעון

ניתוח של 70 אלף מודעות להשכרת דירות מצא שהמחירים הוסיפו לעלות ב־2020, ומתחילת השנה אף נפתח פער גדול יותר. ההסבר...

מנכ"ל דיפרנט בתכנית הנדל"ן של רדיו תל אביב

בהגשת עופר פטרסבורג ויוסי אברהמי. אלעד שריקי מסביר איך בעלי דירות מתמודדים עם שוכרים ללא יכולת תשלום

"אין כסף לשכירות"


10% מהדיירים לא משלמים דמי שכירות בגלל המצב, וגם לא מפנים את הדירה. ומה קרה למחירים? המחקר של חברת דיפרנט...

"מתארגנים מחדש:
שינויים, מיתוגים ועוד"

חברת דיפרנט, המבטיחה לבעלי דירות הכנסה בטוחה משכר דירה, ערכה סקר מקיף בקרב כ-70,000 בעלי דירות שמשכירים...

"אפקט המגיפה: זינוק פי 4 בקושי לגבות את דמי השכירות"

כך עולה מסקר של דיפרנט שנערך בקרב 70 אלף בעלי דירות. מאז הקורונה מתרבים המקרים של שוכרים שאינם עומדים בתשלומי השכירות...

"גידול חד באי־תשלום
שכר דירה ובסירוב להתפנות"

בעקבות משבר הקורונה, כ־10% ממשכירי הדירות בישראל חווים אובדן הכנסה כתוצאה משוכרים שאינם משלמים שכר דירה או מסרבים להתפנות

"דירה להשכיר? לא כרגע"

רבים משוכרי הדירות לא הצליחו לעמוד בהתחייבויותיהם הכספיות נוכח משבר הקורונה. אלעד שריקי (דיפרנט) על הדוחק הכלכלי שמשפיע על ענף הנדל"ן.

"חוששים שהשוכרים לא ישלמו שכר דירה? יש פתרון"

בעלי דירות רבים נאלצים להתמודד עם החשש שהשוכרים לא ישלמו או יאחרו בתשלומי שכר הדירה והם אפילו חשופים לאפשרות שהדירה שלהם תילקח מהם...

"השירות שיאפשר לכם להשכיר דירה בראש שקט"

אחרי שהדיירים בנכס של אמי לא שילמו את שכר הדירה וביטלו את צ'ק הביטחון, יצאתי לבדוק את השירותים שמבטיחים "השכרה עם אחריות"...

"אלעד שריקי מנכ"ל
דיפרנט מסביר מדוע לא
נדאג יותר לכספי השכירות"

בפרק מספר 11 בשדרת הפודקאסטים של נדל"ן בשידור - צחי קווטינסקי מארח את אלעד שריקי, מנכ"ל דיפרנט, לשיחה. הקורונה חשפה...

אלעד שריקי מנכ"ל דיפרנט מתארח ברדיו תל אביב

מנכ"ל דיפרנט על משבר הקורונה בשוק השכירויות בישראל"כשהשוכר לא משלם -
יש פתרון"


גם כששוכרי הדירה נראים הגונים ומחוייכים שום דבר לא מבטיח שהתשלומים יגיעו בזמן ובכלל. טכנולוגיה חדשה מתגייסת לעזרה...

גם לך יש חוות דעת עלינו? נשמח לשמוע!

אפשר לכתוב לנו ממש כאן.

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם:

* אני מסכימ/ה למדיניות הפרטיות ולתקנון האתר

לשיחה עם יועץ 050-2192570