דיירים?

בעל/ת הדירה ביקשו לבדוק אתכם לפני החתימה על החוזה? לא צריך לדאוג!

אנחנו בדיפרנט מבינים עד כמה קשה למצוא דירה מתאימה לשכירות. בעלי הדירות, שרוצים להיות בטוחים שלא יפלו על דייר "בעייתי", מבקשים מכם לספק הוכחות לכך שאתם אמינים ויציבים ודורשים כמה שיותר ערבויות ופקדונות. גם כדיירים פוטנציאליים טובים, פעמים רבות התהליך הזה עלול לשקף תמונת מצב שגויה ולא רלוונטית, לגרום לאי נעימות ואף לפספוס ההזדמנות למגורים בדירה.

אנחנו כאן כדי לשמור על מערכת יחסים טובה בין משכירים לשוכרים ולסייע במציאת הבית הבא שלכם – במקרים רבים נחסוך מכם פיקדונות וביטחונות שיעלו לכם לא מעט כסף ונאפשר לכם שקיפות מלאה מול בעל /ת הדירה.

בדיקת דיירים - מה זה אומר מבחינתי?

דיירים
דיירים
אייקון של בית מונח בתוך ידיים

בדיקת דיירים חינמית -
"WIN-WIN" למשכיר ולשוכר

הבדיקה מתבצעת במערכות טכנולוגיות ללא מילוי שאלונים, תחקירים ובלי טלפונים מיותרים, וסוקרת פרמטרים פיננסיים חריגים כמו אי החזר הלוואות, תיקים בהוצל"פ, תיקים בבתי משפט ועוד. הבדיקה מבוססת על נתונים מבנק ישראל.

לעומת המתחרים, בבדיקה של דיפרנט אין צורך במילוי שאלונים מייגעים ופולשניים – נדרשים רק שם, תעודת זהות ומספר טלפון נייד (לצורך מתן התשובה). בהתאם לפרטי הבדיקה, יתכן ותתבקשו לספק תלוש משכורת אחד בלבד, על מנת להוכיח כי הכנסתכם מאפשרת את תשלום שכר הדירה. פשוט, קל ובעיקר – לא פולשני.

כולנו מכירים את תהליך השכרת דירה – סוף סוף מצאת את הדירה שעונה על כל מה שחיפשת, ואז בעל/ת הדירה מבקשים ביטחונות מופרזים, ערבויות שלא תמיד ניתן לספק, פיקדונות שמאלצים אתכם לשים כסף שעבדתם קשה בשבילו בצד – והכל בגלל שיש שם בחוץ גם דיירים בעייתיים.

אנחנו בדיפרנט יודעים שרוב השוכרים הם שוכרים טובים – כאלו שמשלמים בזמן ומתייחסים לדירה כמו בית.

לשם כך, אנחנו מציעים לבעלי דירות את האפשרות לבדוק האם ישנם ממצאים חריגים בהיסטוריה הפיננסית של הדיירים (כמו חשבונות מוגבלים, תהליכי הוצאה לפועל, עיקולים ועוד), כדי שבעלי הדירות יוכלו לבקש מהדיירים רק את מה שצריך. בנוסף, אנו מציעים לבעלי הדירה לקבל מאיתנו שירות הגנה על שכר הדירה שייתן שקט, גם לבעלי הדירה וגם לכם – הדיירים.

לפי החוק וכן לפי הסטנדרטים הקפדניים של דיפרנט, אנו לעולם לא נחלוק עם בעל דירה את תוצאות הבדיקה, מלבד חיווי פשוט – "עבר" או "לא עבר". ההיסטוריה הפיננסית שלכם וכן נתונים נוספים לא תהיה חשופה לבעל/ת הדירה בשום שלב.

תוצאות בדיקה תקינות הן דרך מצוינת להתחיל ברגל ימין את היחסים בין המשכיר לשוכרים. בנוסף, ככל ותוצאות הבדיקה תקינות ובעל/ת הדירה בוחר/ת להשתמש בשירותי חברת דיפרנט להגנה על שכר הדירה, סביר ותתבקשו לספק ביטחונות וערבויות פשוטים יותר, ובמקרים רבים ללא פיקדונות שמחייבים אתכם כדיירים "לשים כסף בצד" ולשלם עמלות רבות.

תוצאות הבדיקה הינן חסויות ונשמרות בקפידה, ועל כן – לא ניתן להשתמש בהן לשימוש נוסף.

תוצאות הבדיקה משמעותן אחת – האם בעל הדירה יוכל להסתפק בצ'קים מהדייר הנבדק, או שעליו לבקש ביטחונות נוספים. גם אם בבדיקה נמצאו ממצאים חריגים אלו ואחרים, בעל/ת הדירה לא יידעו עליהם, אלא יקבלו תשובה פשוטה לגבי הנדרש בביטחונות והערבויות על מנת להתקדם לחתימה עם הדייר/ים בלבד. למשל: צורך בערב. 

יום אהבה - צרור מפתחות לדירה

השאירו פרטים והמומחים שלנו יחזרו אליכם:

* אני מסכימ/ה למדיניות הפרטיות ולתקנון האתר
צרור מפתחות לדירה יום האהבה

תודה! החוזה שלך זמין להורדה בלחיצה על הכפתור:

בעל/ת דירה,
אנחנו בדיפרנט נשמח לעמוד לרשותך לצורך בדיקת רקע לדיירים לפני החתימה על ההסכם ומתן שירות הגנה על שכר הדירה, שמגן עליך מפני מקרים נפוצים של צ'קים חוזרים, עזיבה מוקדמת של דיירים, סרבנות פינוי והפרות חוזה שונות.

במציאות בה 1 מכל 10 בעלי דירות מתמודדים עם בעיות מול הדיירים, כדאי לעשות את זה דיפרנט.

בעל/ת דירה? החוזה שלך כבר ירד, אבל....

מתחילת המלחמה, 1 מכל 10 בעלי דירות חווים בעיות מול הדיירים: אי תשלום שכר דירה, נזקים, מחלוקות ועוד.

אפשר לקבל וודאות להשכרה בטוחה:
דיפרנט מציעה בדיקת רקע כלכלית לדיירים בחינם, ליווי צמוד של יועץ השכרה בטוחה ושירותי הגנה על שכר הדירה.

לחצ/י על הכפתור הירוק ונשמח לעמוד לשירותך