חוזה שכירות מומלץ

זמן קריאה: כ- < 1 דקות

חתימה טובה – הורידו עוד היום את חוזה השכירות המומלץ של דיפרנט! 

בשעה טובה מצאתם דיירים מקסימים, אבל חכו רגע לפני שאתם ממהרים, האם אתם יודעים איזה חוזה הוא הטוב ביותר, מגן על הנכס שלכם ובו זמנית מתחשב בדיירים בכפוף לחוק? אין צורך לשבור את הראש ולשבור את הכלים – לשם כך הכנו עבורכם חוזה מומלץ, הנשען על ניסיון רב שנים של בעלי בתים, נכתב ומאושר על ידי עורכי דין מורשים ומאגד את כל מה שאתם צריכים לחתימה טובה ולשכירות מוצלחת.

רוצים לדעת לעומק ולהבין על מה חשוב לשים דגש כשבאים לחתום על חוזה שכירות?
היכנסו לכתבה שלנו: 
5 דברים חשובים שצריכים להופיע בחוזה שכירות סטנדרטי

זכרו – גם החוזה הטוב ביותר, שנכתב על ידי העורך דין המצליח ביותר, אינו ערובה בטחונית במקרה של תקלה או אי נעימות מול הדייר. במקרים שהחוזה אינו יכול לסייע לכם, לחשוב באופן שונה יעשה את ההבדל הגדול. נעים להשכיר – דיפרנט הינה חברה שנועדה לשמור ולעזור לכם להגן על הנכס שלכם לפני, אחרי ובתקופת השכירות. בעזרת השירות שלנו תוכלו למנוע את כל כאב הראש, ההוצאות הכספיות וההתעסקות הכרוכה בטיפול במקרים של אי תשלום שכ"ד, נזק לנכס, הפרות חוזה ומקרים נוספים שלא תוכלו לצפות גם בחוזה המקיף ביותר.

אז לפני שמשכירים דירה, חושבים דיפרנט, ומשכירים את הנכס שלכם בראש שקט.

הכניסו את המייל שלכם לקבלת חוזה השכירות המומלץ:

* אני מסכימ/ה למדיניות הפרטיות ולתקנון האתר

** השימוש בחוזה השכירות הינו באחריותם הבלעדית של הצדדים לחוזה. מובהר כי לחברת דיפרנט לא תהיה כל אחריות בנוגע ליישום הוראות החוזה בין הצדדים או לפרשנותו. אין בחוזה השכירות ובחומרי ההסבר הנלווים לו כדי להוות ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי אצל עו"ד.

להצטרפות ל"פוליסה להגנה על שכר הדירה" של דיפרנט או לקבלת ייעוץ בחינם

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

* אני מסכימ/ה למדיניות הפרטיות ולתקנון האתר

1 מחשבה על “חוזה שכירות מומלץ”

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *